Новини
Збірна України драматично програла Словаччині у відборі на ЧС-2019
01.12.1800

Жіноча збірна України невдало стартувала у кваліфікації до чемпіонату світу-2019, всі матчі якої приймає словацьке місто Шаля. У першому турі українки поступилися господаркам - збірної Словаччини. Програвши перший тайм 13:17, українки у другій половині перейшли на гру з двома лінійними, додали в агресії і зуміли вирівняти ситуацію. Сім разів по ходу другого тайму команда Бориса Чижова зрівнювала рахунок, починаючи з 22:22 і до 29:29. Словачки не випускали суперниць вперед, але, здавалося, під таким тиском господарки не витримають. Однак вони вистояли, а в нервовому завершенні ще й зуміли швидко наростити перевагу, скориставшись серією помилок збірної України.

Словаччина здобула перемогу в ключовому матчі відбірного турніру - 36:32. В іншому поєдинку першого дня Ізраїль виграв у Косово 28:25.

Кваліфікація до чемпіонату-2019. 1 група. 1 тур
Словаччина - Україна 36:32 (17:13)
Словаччина (голи): Райногова 12, Жаркова 9, Голешова 7, Патрнчакова 4, Філкова 3, Трункова 1.
Україна: Балог, Яблонська-Бобаль; Борщенко 7, Глібко 7, Снопова 4, Горільська 5, Передерій 4, Редька 2, Компанієць 2, Смолінг 1, Савчин, Гайкова, Фурманець, Лезінська, Готра, Дябло.