Новини
НОК назвав переможців конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська»
21.12.1800

НОК назвав переможців конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська»

В Олімпійському домі під головуванням Олега Волкова відбулося засідання Комісії «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху». У роботі Комісії взяв участь президент НОК України Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни подякував голові комісії та її членам за активне впровадження стратегії НОК щодо відкритості та прозорості для ЗМІ, популяризації олімпійських цінностей та здорового способу життя.

Під час засідання було обговорено питання акредитації журналістів на Європейські ігри, що 2019 року відбудуться у Мінську, а також акредитації для висвітлення Олімпіади-2020, яку прийматиме Токіо.

Після цього Комісія перейшла до підведення підсумків ХVIІI Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська». Після детального розгляду експертами поданих робіт і фахового обговорення Комісія назвала найкращих у висвітленні олімпійського руху в різних номінаціях.

Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту)

1. «Сегодня» (м. Київ)

2. «Сільські вісті» (м. Київ)

3. «Проскурів» (м. Хмельницький)

3. «Місто» (м. Вінниця)

Найкраща спортивна газета року

1. «Николаевские новости» (м. Миколаїв)

Найкращий спортивний журнал року

«Олімпійська арена» (м. Київ)

Найкраща циклічна спортивна телепрограма

1. «UA:Спорт», телеканал «UA:Перший» (м. Київ)

2. «Вінниця спортивна», телеканал «ВІТА» (м. Вінниця)

2. «Підсумки. Спорт», телеканал «ГОК» (м. Горішні Плавні, Полтавська область)

Спеціальна відзнака – «Шкільні батли», телеканал «Перший західний» (м. Львів)

Найкраща циклічна спортивна радіопрограма

1. «Планета спорту», «UA:Українське радіо» (м. Київ)

Найкраще електронне видання (відділ спорту)

1. УНІАН (м. Київ)

2. «Все про спорт» (м. Рівне)

3. «Черкаський спорт» (м. Черкаси)

Найкращі спортивні журналісти

1. Сергій Цукіло, телеканал «UA:Перший» (м. Київ)

2. Віталій Володько, iSport.ua (м. Київ)

3. Наталія Васьо, гандбольна команда «Галичанка», «Львівська газета», журнал «Егоїст», XSport.ua (м. Львів)

За відданість олімпійському руху

Сергій Алахвердян (м. Дніпро)

Анатолій Мазуренко (м. Одеса)

Вадим Сірий (м. Миколаїв)

Дебют в спортивній журналістиці

1. Владислав Шалота, програма «UA:Спорт», телеканал «UA:Перший» (м. Київ)

3. Євген Лигін, програма «Вінниця спортивна», телеканал «ВІТА» (м. Вінниця).

За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року в м. Пхьончхан (Республіка Корея)

1. Спецпроект «Олімпійська студія-2018», телеканал «UA:Перший» (м. Київ)

2. Газета «Сегодня» (м. Київ).

3. УНІАН (м. Київ).

За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року в м. Буенос-Айрес (Аргентина)

1. Спецпроект «Олімпійська доба», телеканал «UA:Перший» (м. Київ).

3. iSport.ua (м. Київ)

3. Газета «Сегодня» (м. Київ)

Вітаємо переможців! Нагородження відбудеться на початку наступного року, деталі будуть повідомлені згодом.

noc-ukr.org